ПЕРШИЙ ГАЗОВИЙ ФОРУМ

ДРУГИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ГАЗОВИЙ ФОРУМ

12 - 13 жовтня 2016

The Intercontinental Hotel
Київ, Україна

Мета

Сприяти створенню конкурентного ринку природного газу в Україні та його інтеграції з європейськими регіональними газовими ринками шляхом забезпечення діалогу та взаєморозуміння українських і потенційних зарубіжних учасників газового ринку.

Досягти прозорості та передбачуваності процесу перетворення українського ринку на конкурентний.

 

Приєднуйтесь до нас!

Незважаючи на всі перешкоди, український газовий ринок розвивається. Щоб досягти на ньому справжньої конкуренції, слід послідовно та неухильно виконати всі передбачені реформою завдання, в першу чергу – стратегічні: відокремити транспортування від зберігання газу, постачання від торгівлі, ввести в дію нові мережеві кодекси й тарифи "входу/ виходу". У ході процесу всі його учасники мають бути впевнені, що курс на виконання цих стратегічних завдань буде незмінним. Всім нам потрібна ясність і передбачуваність. Саме це ми хотіли забезпечити, організовуючи наш захід. 
Сама його назва – Другий український газовий форум – свідчить, що це – форум, тобто дискусійний майданчик, зібрання для прояснення підходів і позицій. Ви не тільки почуєте високопосадовців, що творять політику в газовій сфері, думки експертів і досвідчених практиків – Ви матимете можливість долучитися до обговорення та дискусії з ними і – кинути їм виклик.
Приєднуйтесь до дискусії! Дорогу здолає лиш той, хто іде!

Від організаторів

Шановні друзі! Результати Першого українського газового форуму засвідчили його ефективність і корисність! Другий український форум – 12-13 жовтня 2016 р. – відбудеться в переламний момент впровадження нової моделі газового ринку. 
Реформа почалася в квітні 2015 року з прийняття закону «Про ринок природного газу». До дати проведення другого форуму мине аж 18 місяців. Та, на жаль, ми все ще далекі від дійсно конкурентного ринку природного газу. 
Сподіваємося, що наш другий форум забезпечить справді об’єктивний діалог, допоможе усунути всі сумніви у правильності обраного шляху, прояснити хибні моменти та наблизити умови вільної конкуренції у цій дійсно життєво важливій сфері!

Голова Експертної Ради
Леонід Уніговський