ПЕРШИЙ ГАЗОВИЙ ФОРУМ

ДРУГИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ГАЗОВИЙ ФОРУМ

12 - 13 жовтня 2016

The Intercontinental Hotel
Київ, Україна

Генеральний спонсор

Генеральний спонсор

ТОВ «ЕНЕРГЕТИЧНІ РЕСУРСИ УКРАЇНИ» - компанія з іноземними інвестиціями, що спеціалізується на реалізації проектів в українській енергетиці. «ЕРУ» об'єднує експертизу, сформовану за 30 років реалізації міжнародних проектів в енергетиці, управлінський досвід і глибоке розуміння місцевого ринку. Наша мета - привнесення кращих світових практик в інвестиційні проекти української енергетики. Директор - Андрій Фаворов

Генеральний спонсор

Компанія Polish Oil & Gas Company (PGNiG SA) є лідером на польському ринку природного газу. Діяльність компанії охоплює розвідку та видобуток природного газу й сирої нафти, імпорт, зберігання, продаж і розподіл газу та рідкого палива, а також вироблення тепла та електроенергії. PGNiG SA володіє частками майже 30-и дочірніх підприємств, включаючи компанії, що надають професійні геофізичні, бурові та експлуатаційні послуги. 
PGNiG SA має свої представництва в Україні, а також у Росії, Бельгії, Пакистані та Білорусі. PGNiG SA є також єдиним власником PGNiG Upstream International AS (раніше PGNiG Norway AS) – компанії, що здійснює розвідку та експлуатацію родовищ на континентальному шельфі Норвегії і в Норвезькому морі. PGNiG SA володіє також POGC - Libya BV, PGNiG Sales & Trading GmbH, що базується в Мюнхені, та PGNiG Finance AB, що базується у Стокгольмі.

Спонсори

РЕГІОНАЛЬНА ГАЗОВА КОМПАНІЯ об’єднала під своїм брендом біля 20 українських газорозподільних компаній з метою модернізації газових мереж, впровадження передових технологій і підвищення якості послуг. Наші підприємства забезпечують газом сотні тисяч підприємств, школ, лікарень. Щоденно ми обслуговуємо понад 250 тисяч кілометрів газорозподільних мереж, від злагодженої роботи яких залежить комфорт, добробут і безпека 8 млн. українських сімей. 

CMS Cameron McKenna в Києві пропонує послуги більш як 25 юристів з кваліфікацією за українським та іноземним правом, які поєднують в собі розуміння українського ринку із вимогами та очікуваннями глобальних організацій та інвесторів. Наші юристи спеціалізуються на основних секторах української економіки, в тому числі на енергетиці, аргобізнесі та технологіях.

Наша практика енергетичного права в Києві є лідером в українському енергетичному секторі і її команда неодноразово відзначалася як найкраща в країні (юридичні довідники Chambers Europe у 2012-2016 роках, Legal 500, у 2015-2016 роках та Ukrainian Law Firms у 2009-2015 роках). За даними Chambers Europe, Віталій Радченко, партнер фірми, був визнаний провідним юристом у секторі енергетики та природних ресурсів в Україні і відзначається як «видатна особистість в енергетичному праві України».

ENGIE є відомим учасником світового енергетичного ринку і визнаним фахівцем у трьох основних сферах його діяльності: електроенергетиці, індустрії природного газу та енергетичних послугах. Це незалежний світовий виробник електроенергії №1, покупець газу №1, постачальник енергетично ефективних послуг у світі №1, а також лідер у транспортуванні газу (включаючи розподільні мережі) та імпорті СПГ у Європі. Доходи ENGIE в 2015 році склали 69,9 млрд. євро. У більш ніж 70-и країнах світу в компаніях групи "ENGIE" працює 155 тис. співробітників. У 2015 році ENGIE стала найбільшим постачальником газу в Україну з Європи. У 2016 році група розширює свою діяльність в Україні і відтепер постачатиме природний газ підприємствам і на місцевому рівні.  

JKX Oil & Gas Plc - британська нафтогазова компанія з активами в Україні, Росії, Угорщини, Болгарії та Словаччині. Компанія зареєстрована на Лондонській фондовій біржі.
В Україні JKX Oil & Gas Plc володіє Полтавською газонафтовою компанією, яка є одним з найбільших недержавних виробників нафти і газу в країні. JKX Oil & Gas Plc має також ліцензії на розробку нафтогазових родовищ Ігнатівське, Мовчанівське, Ново-Миколаївське та Руденківське в Полтавській області.
 

Burisma – приватна газовидобувна компанія з активами в Україні, Італії та Казахстані, що працює з 2002 року. В Україні Burisma є лідером приватного газовидобутку з часткою ринку 30% та видобутком біля 1,1 млрд кубометрів газу в річному еквіваленті. 

Burisma прагне стати активним гравцем на європейському та глобальному ринках, посилити свою роль, масштабувати цінності й досвід використання нових технологій в світовій енергетиці. 

АСОЦІАЦІЯ ГАЗОВИДОБУВНИХ КОМПАНІЙ УКРАЇНИ - Найбільше галузеве об'єднання вітчизняних газовидобувних компаній як приватної так і державної власності. Заснована в грудні 2015 року. До Асоціації входять сім компаній України: «Укргазвидобування», ДТЕК Нафтогаз, Burisma, Geo Alliance Group, Smart Energy, КУБ-Газ і Полтавська газонафтова компанія. Наша мета - сприяння зміцненню енергетичної та економічної безпеки України шляхом забезпечення держави власними енергетичними ресурсами, впровадження кращих практик в області технологій, соціальної відповідальності та корпоративного управління

IP Systems надає програмне забезпечення для ведення бізнесу гравцям лібералізованого ринку газу та електроенергії. Компанія розробляє, впроваджує та підтримує ІТ-платформи, які формують майбутнє в управлінні енергетичним транспортом, торгівлею та зберіганням у всьому світі. Програми компанії сприяють операторам енергетичних систем в успішному мерчандайзингу (просуванню на ринку) їхніх сервісів транспортування газу або електроенергії, так само, як і послуг розподільних інфраструктур. Енергетичні трейдери також користуються цими послугами, що забезпечуються програмними рішеннями компанії IP Systems. Програми компанії для трейдерів підтримують бізнесові процеси у сфері управління контрактами та інвестиційними портфелями, прогнозування, формування заявок і планування, розміщення замовлень і ведення звітності. ІТ-платформи, системи TPA (доступу третіх осіб) та інші продукти компанії для операторів систем застосовують у сфері продажу потужностей, їх номінації, розподілу, бухгалтерського обліку.

Arawak Energy є незалежною нафтогазодобувною компанією, яка приймає участь у розробці, розвитку та видобуванні нафти і газу в Україні, інших країнах СНГ, так само як і на Середньому Сході та у Північній Америці. Arawak є дочірньою компанією Vitol – найбільшого у світі нафтового трейдеру. В Україні, разом з EastOne, Arawak володіє, керує та розвиває нафтогазові родовища Гео Альянс, який у 2015 році добув 271 млн. куб. м. природнього газу та 51 тисячу тон рідких вуглеводнів (газовий конденсат та сира нафта), що робить Гео Альянс найбільшим незалежних видобувачем газового конденсату та третьою найбільшою компанією з видобутку природнього газу в Україні.